شرکت آسمان کارگو ایرانیان (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۴ با هدف استاندارد سازی بسته بندی سنتی بار که مشکلات عدیده ای در هنگام حمل بار برای شرکتهای هواپیمایی به وجود می آورد، با دو نفر ازپرسنل متخصص بار شرکت های هواپیمایی ایرفرانس – کی ال ام کارگو و یکی از متخصصین صنعت بسته بندی ایران تاسیس شد.

این شرکت با تکیه بر تجربه پانزده ساله اعضا، موفق به دریافت نمایندگی انحصاری فروش و خدمات بار شرکتهای هواپیمایی ایرفرانس – کی ال ام کارگو در ایران گردید.

در راستای گسترش شرکت و با اعتماد روزافزون مشتریان ما را بر آن داشت تا خدمات دریایی نیز به مشتریان ارائه دهیم و یکی از شرکتهای بزرگ ارائه دهنده خدمات دریایی به صادرکنندگان مواد غذایی کشور باشیم.

آسمان کارگو به منظور کاهش استرس مسافران در روزهای قبل از سفرو به حداقل رساندن آسیبهای احتمالی به بار مشتریان خدمات جامه ای، اعم از بسته بندی با استانداد شرکت های هواپیمایی، حمل بار به فرودگاه، خدمات گمرکی و در صورت امکان تحویل محموله در درب منزل به مشتریان ارائه می دهد.

این شرکت درنظر دارد با ارائه خدمات فراگیر آسایش خیال و اطمینان را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

شرکت حمل و نقل و ارسال کالا به خارج از کشور تنها نماینده رسمی کی ال ام ایرفرانس و مارتین ایر کارگو در سراسر ایران

The company is established by ex AF-KL senior cargo executives in Tehran station in 2014 . The board members have professional experience in cargo industry for 15 years with amicable sales record recognized in the local market